O metóde

 

Terapia CESTA je celosvetovo uznávaná liečebná metóda, využívaná vo viacej ako 40 krajinách sveta, ktorá vychádza z výskumov o bunkovej pamäti. Je princíp spočíva v hľadaní kritických spomienok a tém, ktoré prežil človek v minulosti a vďaka ktorým vznikli blokády v organizme a následne sa spustili rôzne druhy ochorení.

 

Je vedecky dokázané, že za všetkými chorobami sú emócie, ktoré keď potlačíme, tak sa uvoľňujú do tela chemické látky, ktoré zablokujú bunkové receptory. Bunky spolu navzájom komunikujú v celom tele. A keď časom prepukne choroba, tak je to v mieste, kde sú bunky zablokované.

 

Metóda Cesta vám pomôže sa dostať do presného miesta, do tej bunkovej pamäte, kde je uzamknutá určitá emocionálna bolesť, prejdete si procesom uvoľnenia týchto uzamknutých pocitov a môže sa naštartovať uzdravujúci proces tela aj duše.

 

Metóda Cesta venuje tiež veľký dôraz na prácu s mysľou, učí rozpoznávať a trvalo odstraňovať nezdravé často podvedomé vzorce správania, ktoré fungujú ako naši vlastní vnútorní sabotéri. Dochádza k hlbokému uvedomeniu, prečisteniu nezdravých vnútorných programov a k úplnému odpusteniu sebe aj druhým. Jedným z najkrajším „vedľajších“ efektov Cesty je oslobodenie vnútorného potenciálu a otvorenie sa do svojej prirodzenosti.

 

 

 


 

Čo sa dá touto metódou odstrániť

 

co_sa_da

 


 

Pozrite si videá o metóde CESTA

  

 


 

 

Komu je metóda určená

 

Metóda je určená dospelým aj deťom, chorým aj zdravým. Každému, kto chce niečo zmeniť vo svojom živote. Musí mať však ochotu sa pozrieť do svojho vnútra a mať odvahu byť konfrontovaný so svojimi emóciami a bolestivými spomienkami.

 

Metóda vám pomôže sa zbaviť starej emocionálnej bolesti, ktorú zo sebou nosíte možno už dlhé roky. Počas procesu v sebe objavíte skrytý potenciál, svoje schopnosti, ktoré boli ukryté pod emocionálnymi zraneniami, pod nánosy našich presvedčení a nálepiek od spoločnosti. Táto metóda oživí prirodzenú liečivú schopnosť vášho tela sa regenerovať. Keď si človek túto metódu osvojí, môže ju zaradiť do svojho života ako súčasť psychohygieny.

 

Cesta pre deti – Všetky deti sa rodia ako dokonalé bytosti s obrovským potenciálom, žiaľ keď v živote zažijú bolesť a problémy (napr. rozvod rodičov, problémy v škole), tak sa ich vrodené vyžarovanie prekryje a zahalí vrstvami emocionálnych blokov.

 

Cesta pre deti poskytuje jednoduchý návod ako deťom pomôcť nájsť stratenú sebadôveru, odstrániť vrstvy zranení, uzavrieť bolestivú udalosť a pozrieť sa na ňu z inej perspektívy. Pre deti bol vyvinutý dynamický proces, nakoľko sú flexibilné a hravé a preto prechádzajú procesom rýchlo a ľahko a cestu do svojho vnútra berú ako dobrodružstvo. Veľmi odporúčam v prípade malých detí, aby procesom prešiel aj jeden z rodičov, najlepšie mama. Vo väčšine prípadov totiž pri odstránení problému u mamy dochádza k odstráneniu resp. výraznému zlepšeniu aj u dieťaťa.

 

 


 

O autorke metódy

 

Brandon Bays je celosvetovo uznávanou pokrokovou učiteľkou v oblasti liečenia tela, mysle a duše a autorkou bestsellerov o metóde CESTA.

 

V roku 1992 bol u nej zistený nádor veľkosti basketbalovej lopty, ktorý si sama vyliečila za 7 týždňov, bez absolvovania operácií či užitia akýchkoľvek liekov. Uzdravila sa čisto prírodnou cestou vďaka tomu, že našla emocionálnu príčinu vzniku nádoru v sebe samej a dôverujúc vnútornému vedeniu uvoľnila nekonečný liečebný potenciál tvoriaci podstatu každej ľudskej bytosti.

 

Využila dovtedajšie znalosti a skúsenosti z oblasti liečiteľstva a vydala sa oveľa ďalej a hlbšie. Na základe tejto skúsenosti sformovala metódu CESTA, ktorú od roku 1995 vyučuje po celom svete. Brandon spoznala aká sila a potenciál sa nachádza v každom z nás a pomocou metódy CESTA ho môže jednoducho spoznať každý.

 

Desiatky tisíc ľudí po celom svete využívajú túto metódu, aby v živote objavili skutočnú slobodu. Objavujú vlastné odpovede, odhaľujú skutočnú pravdu vo svojom vnútri a dovoľujú si prejaviť svoj potenciál, ktorý je v každom v nás. Dokážu sa zbaviť dlhodobo potláčaných emócií a fyzických ťažkostí, ktoré ich dovtedy trápili a obmedzovali. Zažívajú uzdravenie na všetkých úrovniach svojho bytia. Obyčajní ľudia dosahujú neobyčajné výsledky bez ohľadu na vek, pohlavie, prostredie v ktorom žijú alebo vyrastali, kultúru a výchovu.

 

Viac informácií na: http://www.brandonbays.sk

 

 


Knihy CESTY

Cesta

Praktický návod na ozdravenie a oslobodenie sa

Keď Brandon Bays našli veľký nádor, vydala sa na výnimočnú cestu skúmania svojho tela a duše. Rozhodla sa odložiť operáciu a pokúsiť sa vyliečiť prirodzenou cestou. Do siedmich týždňov jej nádor zmizol.

Brandon využila svoje vedomosti z oblasti liečiteľstva a vydala sa ešte ďalej – hlboko do vlastnej duše, k svojej podstate, kde sa skrýva nekonečná múdrosť a schopnosť tela liečiť. Na základe vlastných skúseností potom zostavila návod na zistenie príčin psychických či fyzických problémov a postup ich následného prirodzeného liečenia.

Vo svetovom bestselleri Cesta odhaľuje Brandon celý tento príbeh, vďaka čomu čitateľ lepšie porozumie podstate jej terapie. Súčasťou knihy sú aj pracovné listy k praktizovaniu jednotlivých procesov Cesty, ktoré pomáhajú ľuďom na celom svete pri liečení rôznych druhov problémov.

Prežiť_svoju_cestuPrežiť svoju cestu

Skutočné príbehy tých, čo sa uzdravili pomocou Cesty

Liečebnou metódou Cesty sa inšpirovali milióny ľudí na celom svete, ktorí nasledujú učenie Brandon Bays, aby sa uzdravili, či už z fyzických chorôb alebo psychických problémov. Vydávajú sa do svojej minulosti na cestu duchovných zážitkov, aby dosiahli očistenie, zbavili sa zaťažujúcich skúseností a oslobodili od emocionálnych nánosov, ktoré ich neraz trápili aj niekoľko desaťročí.

Kniha Prežiť svoju cestu vznikla na základe výpovedí tých, ktorí sa pomocou tejto liečebnej metódy uzdravili a zmenili si život. Zoznámite sa v nej so šestnástimi skutočnými príbehmi ľudí, ktorí, často na pokraji smrti či odsúdení zomrieť, zobrali uzdravenie do vlastných rúk a prekonali depresiu, rakovinu, chronickú bolesť, závislosti a mnoho ďalších chorôb, čím premenili zdrvujúci žiaľ na pokoj v duši.

Cesta_pre_rodičov_a_deti

Cesta pre
rodičov a deti

Ako oslobodiť potenciál svojich detí a pomôcť im ho rozvinúť

Brandon Bays, autorka liečebnej metódy a bestselleru Cesta, tentoraz využíva svoje výnimočné a inšpirujúce terapeutické techniky aj pri liečení detí. Cesta pre rodičov a deti je úžasná a inšpirujúca kniha nielen pre rodičov, ale aj pre učiteľov, vychovávateľov, lekárov či pre každého, komu na deťoch skutočne záleží.

Ponúka praktický návod, ako pomôcť deťom oslobodiť sa od traumatických zážitkov a nechať vyniknúť ich prirodzeným schopnostiam. Vďaka tejto knihe môžete jednoducho a ľahko pomôcť svojim deťom odstrániť ich emocionálne bloky aj fyzické problémy. V knihe je množstvo inšpirujúcich skutočných príbehov a dva kompletné procesy Cesty, určené pre deti od 5 do 12 rokov.

Sloboda je...

Táto kniha ponúka skutočne silný zážitok. Vďaka nej môžete prežiť úžasný pocit z nekonečnej vnútornej slobody. Vtiahne vás do bezhraničnej prítomnosti vášho vlastného vnútorného bytia.
Každá kapitola je navrhnutá tak, aby vás zaviedla hlboko do rôznych aspektov vašej podstaty. Ponorte sa do vôní jednotlivých príbehov, nechajte milosť, aby vás opantala svojou krásou a prijmite hlboké učenie, ktoré so sebou prináša. Každé učenie je totiž riadenou meditáciou, skúmaním vlastného vnútra, sebapozorovaním a rozjímaním, ktoré vám pomôže otvoriť sa čo najviac. Niektoré z cvičení pôjdu viac do hĺbky, iné vám zaberú len pár minút. Každý nástroj v tejto knihe bude počas celého dňa neustále pracovať na vašom vnútornom bytí, vďaka čomu sa budete cítiť lepšie, pokojnejšie a v hlbšom spojení so sebou a aj s inými ľuďmi vo vašom živote.

 

 

 

 

 


 

Oficiálny E-shop Brandon Bays

 

Máte záujem o kurzy Cesty s Brandon Bays?
V jej oficiálnom E-shope si ich môžete všetky prezrieť a zakúpiť.

 

Prezrieť si E-shop