Ako prebieha samotný proces

 

Ako akreditovaný terapeut poskytujem individuálne sedenia. Proces prebieha v sede, v uvoľnenom stave, kedy vás pri vašom plnom vedomí prevediem introspekciou tak, aby ste sa spojili s vašimi emóciami, otvorili sa a zároveň si vyčistili bolestivé spomienky z minulosti.

 

V každom procese máte možnosť uvoľniť potlačené emócie, meniť nezdravé presvedčenia a sľuby na zdravé a podporujúce, zažiť úplné pochopenie bolestivých udalostí vo svojom živote, odpustiť sebe aj druhým.

 

Ale je potrebné si uvedomiť, že je to práca na sebe a všetko závisí na vašej ochote sa v bezpečnom prostredí otvoriť tomu, čo je vo vašom vnútri alebo čoho sa možno najviac obávate. Ja budem len v úlohe vášho sprievodcu.


Proces

Ako sa pripraviť na proces

 

Je potrebné si vyčleniť dostatok času, pretože proces trvá dve až tri hodiny. Odporúčam, aby ste si prečítali knihu CESTA od autorky Brandon Bays, ktorá vám vysvetlí vznik a fungovanie tejto jedinečnej terapeutickej metódy. Je samozrejme možné absolvovať proces aj bez čítania tejto knihy.

 

V deň procesu je dobré jesť ľahko a vyhnúť sa silným stimulačným látkam (cukor, káva, alkohol), pretože môžu prispieť k potlačeniu, resp. zabrániť uvoľneniu emócií (ktoré sú základom procesu). Dodržte termín – telo sa pripravuje na proces a problémy môžu začať už vychádzať na povrch vopred.

 

Počas procesu budete bdelí, uvoľnení, sústredení na seba a svoje telo. Najlepší spôsob, ako účinky procesu podporiť, je prísť na sedenie otvorený a odhodlaný prijať všetko, čo si vaša duša praje, aby ste sa dozvedeli alebo sa naučili a mohli sa problému zbaviť.

Čo robiť po procese

 

Tesne po procese je dôležité si vyhradiť určitý čas pre seba – pre ďalšiu podporu ozdravného procesu.

 

Môžete podporiť svoje telo – príjemný vonný kúpeľ, prechádzka, spánok.

 

Tiež je dobré si dopriať po procese ticho, aby vaše telo a bytie mohlo zintegrovať uvedomenie, ktoré ste zažili počas procesu.Cenník

Proces pre dospelého

Dĺžka trvania: 2 – 3 hodiny
Cena: 80 €

Balík 3 procesov za zvýhodnenú cenu

Cena: 200 €

Proces pre absolventky
Tajomstva panvového dna


Dĺžka trvania: 2 – 3 hodiny
Zvýhodnená cena: 60 €

Proces pre dieťa

Dĺžka trvania: 1 – 1,5 hodiny
Cena: 30 €